Zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko
Zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko… Nie można zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko, mawiała moja koleżanka. Nie można zjeść swojego ciasteczka
Read MoreZjeść ciasteczko i mieć ciasteczko… Nie można zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko, mawiała moja koleżanka. Nie można zjeść swojego ciasteczka
Read MoreTegoroczna wiosna przywitała nas w pięknym stylu pełnym słońcem. Po długiej, szarej jesieni i wietrznej, pochmurnej zimie cieszy to słoneczne
Read MoreZ okazji Dnia Kobiet w imieniu wszystkich Gości i administracji witryny życzymy Ci, Jolu, wszystkiego najlepszego!
Read MoreDzisiaj wieczorem byliśmy pierwszy raz w norymberskiej operze. W porównaniu z dobrze mi znaną operą wrocławską jest mniejsza i nie
Read MoreKiedy pogoda nie stwarza nam okazji do spaceru, bo wietrznie, bo pada, bo pochmurnie, nie narzekamy i próbujemy zorganizować sobie
Read More